22 Novembrī, Piektdiena
Vīriešiem :

50+ metodes, lai uzlabotu frīlansera ražīgumu

  • Facebook
  • Izdrukāt
  • Sazināties
  • Saites

Vīriešiem » Dažādi (V)

Palielināt Samazināt 21 Jūl 2011 , 12:30

50+ metodes, lai uzlabotu frīlansera ražīgumu

Ražīguma maksimizēšana ir gandrīz visu frīlanseru nebeidzams uzdevums. Vienmēr ir kāda metode, kuru mēs varam uzlabot, vai kāda sfēra, kurai trūkst tās pelnīta uzmanība. Šis blogs kalpo kā rokasgrāmata un kā atgādinājums par metodēm, ar kurām mēs varam izdarīt vairāk un labāk izmantot mūsu laiku.

Mērķi:

1. Uzstādiet mērķus

Mērķi ir nozīmīgi panākumu gūšanā jebkurā profesijā, bet kā frīlanseram jums nebūs priekšnieks, kurš prasīs, lai jūs sasniegtu jūsu mērķus katru mēnesi. Ja jūs neuzstādīsiet sev un savam biznesam mērķus, neviens cits to nedarīs jūsu vietā. Ja jums būs daži noteikti un izmērāmi mērķi, tas palīdzēs jums būt produktīvam, saglabājot savu fokusu uz darbībām, kuras ir nepieciešamas, lai gūtu panākumus.

2. Analizējiet un novērtējiet jūsu sekmes un mērķu sasniegšanu

Ar mērķu uzstādīšanu nepietiek, jums ir arī jāseko tiem līdzi, lai novērtētu jūsu sasniegumu līmeni. Cerams, ka mērķi jūs motivēs strādāt dažu noteiktu etalonu virzienā, un šie etaloni var viegli un skaidri izmērīt efektīvus mērķus. Apzināšanās, ka jūs esat sasnieguši savus mērķus, var būt ļoti pamudinoša, un ja jūs redzat, kur jūs esat nonākuši īsā laika periodā, tas var jums palīdzēt saprast, kas ir jāpielabo, lai ietekmētu savu ražīgumu.

3. Izaiciniet sevi

Mērķi tikai tad būs efektīvi, ja tie ir izaicinoši. Mērķi, kuri ir pārāk viegli sasniedzami, ļoti maz ietekmēs jūsu ražīguma paaugstināšanos, un mērķi, kurus īstenībā nav iespējams sasniegt, var kļūt par demotivatoru. Uzstādot mērķus, izlemiet, ko, jūsuprāt, jūs varat sasniegt, un pastumiet sevi nedaudz tālāk.

4. Sastādiet ilgtermiņa plānu

Frīlanserus var viegli noķert meklējumos, pārejot no viena darba pie nākamā un fokusējoties tikai uz īstermiņa darbiem. Ja tā ir, tad jūs droši vien pamanīsiet, ka noteiktā momentā jūsu apmierinātība ar jūsu darbu sāks samazināties. Ārštata darbs neatšķiras no pārējām darba sfērām tādā ziņā, ka jums ir jābūt ilgtermiņa plānam. Ilgtermiņa plāns var virzīt jūs arī īstermiņā, palīdzot jums pieņemt lēmumus, kuri novedīs jūs tur, kur jūs vēlaties būt. (Apskatieties nesenu Deiva Navarro postu Vai jūs nesaprotat frīlansera darba būtību?)

E-pasts/Saskarsme:

5. Sakārtojiet jūsu e-pasta „Ienākošos”

Tikt galā ar e-pastu – tas var kļūt par ļoti smagu uzdevumu, un var ļoti viegli atpalikt. Viens no risinājumiem, lai iegūtu funkcionālu ienākošo vēstuļu mapi, ir neliela sakārtošana. Man pašam patīk izmantot mapes, lai sakārtotu manus ziņojumus pa dažādām kategorijām. Tas saglabā Inbox mapi tīrāku, un beigās jūs iztērēsiet mazāk laika, izskatot neskaitāmas e-vēstules.

6. Saīsiniet/Apvienojiet e-pasta kontus

Vairumam no mums ir vairākas dažādas e-pasta adreses. Katras adreses pārbaudīšana vairākas reizes dienā tiešām aizņem laiku un var atņemt laiku ražīgākām darbībām. Pamēģiniet apvienot jūsu e-pasta kontus vienā ienākošo vēstuļu mapē, lai glabātu visu vienā vietā. Es sākumā biju septisks attiecībā uz šo, jo es domāju, ka tas radīs pārāk lielu jucekli, taču ar sakārtotu Inbox sadaļu, tas ir pārsteidzoši, cik daudz laika es ekonomēju.

7. Strādājiet ar aizvērtu e-pastu

Dažiem cilvēkiem patīk redzēt e-vēstules tieši tajā momentā, kad tās ienāk, un citi vienkārši pārbauda ienākošās vēstules noteiktajos dienas laikos. Ja jūs esat daļa no iedzīvotājiem, kuriem patīk saņemt tās uzreiz, vismaz aizveriet e-pastu, kad jūs strādājat pie svarīgākajiem vai jūsu saspringtākajiem projektiem. Tiekot vaļa vēl no vienas uzmanību novērsošas lietas var kolosāli ietekmēt jūsu produktivitāti.

8. Izstrādājiet plaši izplatītu vēstuļu e-pasta veidnes

Jūs laikam rakstāt vienas un tās pašas vēstules vai ļoti līdzīgas vēstules atkal un atkal katru dienu vai katru nedēļu. Pamēģiniet izveidot dažas pamata e-vēstuļu veidnes jūsu visplašāk izplatītiem ziņojumiem. Jūs vienmēr varat pielāgot tās pēc vajadzības, lai personalizētu ziņojumu vai lai padarītu to piemērotāku noteiktai situācijai.

9. Iztīriet jūsu „Ienākošos”, kad ir iespēja

Nekas tā neatbrīvo prātu un neatgriež uz produktīva darba sliedēm kā tukša Inbox mape. „Ienākošo” iztīrīšana nav viegla, bet jūs varat ieekonomēt laiku, neatliekot lietas, lai izskatītu tās vēlāk. Viena iespēja ir izveidot mapi „Izpildes pārbaude” (Follow up) jūsu ienākošajās vēstulēs, lai ievietotu tur visu, kam jūs dotajā momentā nevarat pievērst uzmanību. Tādā veidā jūs to varat izņemt no jūsu galvenās „Ienākošo” mapes, un jūs varēsiet viegli atgriezties pie tā vēlāk.

10. Izmantojiet kontaktu menedžeri

Kā frīlansers jūs noteikti kontaktēsieties ar ļoti daudziem cilvēkiem. Glabājiet visu kārtībā un uztveriet to kā ikdienas darbu. Kontaktu menedžeris, tāds kā Highrise, palīdzēs jums sekot visiem līdzi, ekonomējot laiku produktīvākām darbībām.

Uzdevumi:

11. Sastādiet ikdienas darbu sarakstu

Uzdevuma turpināšana veido ļoti lielu daļu no optimāla ražīguma sasniegšanas. Sastādiet to lietu sarakstu, kas ir jāizpilda katru dienu, un jūs varēsiet sakārtot savu darbu tā, lai izdarītu lielāko daļu. Ar darbu sarakstu jūs varēsiet atskatīties uz jūsu dienu kā uz veiksmīgu, nevis brīnīties par to, kur ir aizgājis viss laiks.

12. Novērtējiet sevi dienas beigās

Jūs varat ātri iegūt priekšstatu par savu ražīgumu, apskatot savu dienas darbu sarakstu un redzot, kas tika izdarīts un kas netika. Par cik jūs saglabājat dienas darbu sarakstu, lietas, kuras netika izdarītas, var tikt pārliktas uz nākamo dienu. Dažas minūtes dienas beigās var palīdzēt jums uzstādīt nākamo dienu uz panākumiem.

13. Sastādiet nedēļas darbu sarakstu

Klāt pie dienas darbu saraksta man patīk turēt arī nedēļas darbu sarakstu, kurš palīdz man redzēt lielāku bildi nevis tikai vienu atsevišķu dienu.

14. Pieskaņojiet jūsu darbu sarakstus jūsu mērķiem

Darbu izpildīšana – tas ir lieliski, galu galā svarīgi ir tas, ka jūs strādājat, lai sasniegtu savus mērķus. Sastādot savu darbu sarakstu, ieskatieties savos mērķos un izstrādājiet darbu sarakstu tādā veidā, lai tas novestu jūs pie jūsu mērķu sasniegšanas.

Laika vadība:

15. Atvēlējiet noteiktu laiku sērfošanai internetā, bet pieturieties pie tā laika daudzuma

Darbs online režīmā nozīmē to, ka jūs pastāvīgi saskarsieties ar kārdinājumu pavadīt nedaudz vairāk laika, sērfojot mājas lapās, kas jums nepalīdz pabeigt jūsu darbus. Ja jums ir laiks, lai izlasītu jaunumus vai izskrietu cauri jūsu RSS lasītāju – tas ir jauki, taču pacentieties aptvert, cik daudz laika jūs tērējat šīm darbībām, un ierobežojiet tās, lai jūs varētu izmantot jūsu laiku ražīgāk.

16. Izmantojiet Online kalendāru

Tādi rīki kā Google kalendārs - tas ir lielisks ceļš, lai sekotu līdzi saviem gala termiņiem, norunātām tikšanām, un arī vienkārši dienas uzdevumu sarakstam. Pastāv ļoti daudz bezmaksas online režīma kalendāru, kuri ir viegli lietojami un kuri palīdzēs jums labāk vadīt savu laiku.

17. Samaziniet jūsu RSS barotņu parakstīšanos

Cik daudz RSS barotņu ir jūsu parakstīšanās sarakstā? Cik daudz no tām jūs lasāt un cik daudz pastāvīgi izlaižat? Veltiet pāris minūtes, lai izskrietu cauri jūsu parakstīšanām un atsijājat tās, kurām jūs vairāk nesekojat. Ja jūs savā barotņu lasītājā glabāsiet mazāk, rezultātā jūs iztērēsiet mazāk laika, pāršķirojot savas barotnes, un jūs patiesībā varēsiet veltīt vairāk laika tam, ko jūs tiešām lasāt.

18. Turiet atsevišķas mapes jūsu Barotņu lasītājā personiskām un biznesa vajadzībām

Ja jūs parakstāties uz kādām barotavām biznesa vajadzībām un uz citām – izklaidei, izmantojiet mapes, lai glabātu tās atsevišķi. Un atstājiet tās, kuras ir domātas izklaidei, lai izlasītu tās tad, kad jūs nestrādājat.

19. Samaziniet to cilvēku skaitu, kuriem jūs sekojiet Twitter lapā

Daži frīlanseri aktīvi izmanto Twitter (čivinātajs) saskarsmei ar pārējiem viņu tīklā, bet, ja jūs sekojiet pārāk lielam cilvēku skaitam, jūs varat lieki tērēt laiku, brienot pa pārāk daudzām nevajadzīgām Twitter ziņām. Samaziniet to cilvēku skaitu, kuru dzīvei jūs sekojat līdzi, lai padarītu to par efektīvāku un praktiskāku avotu.

20. Izmantojiet laika sekošanas servisu

Pastāv vairāki online režīma rīki, kuri var jums palīdzēt sekot līdzi jūsu laikam, un jūs varat pat gūt iespēju noteiktā veidā uzlabot jūsu produktivitāti. Vairums no mums brīnās, kad mēs atskatāmies un redzam, kā esam iztērējuši savu laiku. (Skatīties 6 forši rīki, lai sekotu līdzi savam laikam)

21. Atvēlējiet noteiktu laiku jaunu lietu apgūšanai vai darbam pie izklaides projektiem

Neatkarīgi no tā, kādā sfērā jūs darbojaties, ir nepieciešama pastāvīga attīstība. Šo vajadzību var ļoti viegli neievērot, kad jūs esat pārāk aizņemti, tāpēc papūlieties ieplānot dažas stundas jūsu nedēļā, lai pastrādātu pie kaut kā, kas ļaus jums iegūt kādas jaunas prasmes vai attīstīt citas.

22. Nosakiet jūsu ikdienas laika izšķērdētājus

Lai sasniegtu maksimālu produktivitāti, mums ir jānosaka, kā mēs parasti tērējam savu laiku. Katram no mums ir savi laika izšķērdētāji, un tiklīdz tie ir noteikti, var daudz vieglāk plānot tiem apkārt un izdarīt vairāk. Augstāk minētie laika sekošanas rīki var kalpot šim mērķim.

23. Nosakiet jūsu produktīvākos dienas laikus

Mums visiem ir noteikti dienas laiki, kuri ir īpaši produktīvi un kuri nav produktīvi. Mana pieeja paredz šo situāciju noteikšanu un mana darba plānošanu tā, lai gūtu labumu no maniem stiprākiem laikiem. Pacentieties izpildīt jūsu sarežģītāko darbu, kad jūs „esat formā”, un paturiet vieglākus darbus, lai izpildītu tos tad, kad jums ir tieksme nedaudz zaudēt uzmanību.

24. Izmantojiet divus monitorus

Ļoti viegli var pavadīt laiku, pārvietojoties no vienas pārlūkprogrammas taga pie otrā vai no vienas programmas pie otrās. Vienkārši strādājot no diviem monitoriem, jūs varat ieekonomēt nelielus laika brīžus, kuri kopā var izveidot ievērojamu laika periodu.

25. Tieciet galā ar ikdienišķiem uzdevumiem

Pārāk bieži tie uzdevumi, kuri mums nepatīk vai kuri liekas nenozīmīgi, beigās paņem ievērojamu laiku. Tai vietā lai ļautu tiem uzkrāties kaudzē, tieciet ar tiem galā un beigās jūs iztērēsiet mazāk laika.

26. Sākumā strādājiet pie maziem uzdevumiem

Kad man ir darbu saraksts ar desmit punktiem, un pieci no tiem var tikt izpildīti ļoti ātri, man patīk tikt ar tiem galā pašā sākumā, lai mans saraksts kļūtu daudz īsāks un es varētu fokusēties uz lielākiem uzdevumiem. Tā ir it kā personiska izvēle, taču es uzskatu, ka tā ir produktīvāk, nekā ļaut maziem darbiem uzkavēties.

27. Rezervējiet laiku tīklošanai

Tīklošana (networking) ir svarīga efektīva frīlansera darba daļa, taču tā tiek viegli aizmirsta un netiek ielaista aizņemtā grafikā. Spēcīgs sakaru tīkls var palīdzēt jums sasniegt produktivitāti, tāpēc pārliecinieties par to, ka jūs pataupāt kādu laiku, lai pastrādātu pie jūsu tīkla veidošanas.

Organizēšana:

28. Izmantojiet online grāmatzīmju menedžeri

Vienkāršs online grāmatzīmju menedžeris, tāds kā Delicious, var kļūt par nozīmīgu organizēšanas rīku, ja jums nākas daudz laika pavadīt online režīmā. Ja jūs atzīmēsiet (bookmark) mājas lapas, kuras var jums noderēt nākotnē, un efektīvi piešķirsiet tām tagus, jums būs lielisks avotu komplekts, pieejams ar pāris klikšķiem, tiklīdz jums būs kaut kas vajadzīgs.

29. Attīstiet paradumus

Cilvēki ir paradumu būtnes. Vairākums no mums strādā efektīvāk, kad mēs nokļūstam rutīnā, kurā, kā jau pierādīts, mēs labi strādājam. Pacentieties attīstīt paradumus attiecībā uz to, kā jūs vadāt savu laiku (labus paradumus, protams, ne sliktus). Ieejiet rutīnā, pārbaudot savu e-pastu noteikta laikā vai strādājot pie pavadzīmēm un finansēm.

30. Nolīdziet palīgu

Ja jums ir vairāk darba, nekā jūs varat pavilkt, padomājiet par palīga nolīgšanu. Kaut arī tas maksās jums noteiktu naudu, tas arī atbrīvos jūsu laiku darbam, kurš nes vairāk ienākumu, un beigās jūs varat kļūt pat turīgāks.

31. Piesaistiet līgumdarbu, kad tas ir noderīgi

Visticamāk būs laiki, kad, lai jūs gūtu lielākus ienākumus, būs labāk piesaistīt līgumdarbu daļai no jūsu darbiem. Tā ir izplatīta prakse, un tie, kuri dara to labi, var krasi palielināt produktivitāti un ienesīgumu. Ja jūs kādam darbam tērējat vairāk laika, nekā vajadzētu, pastāv iespēja, ka kāds cits to var izdarīt ātrāk un lētāk.

32. Izmantojiet tāfeli

Tāfele jūsu birojā var palīdzēt palikt organizētiem, un tas ir viens no ceļiem, kā var sekot līdzi jūsu darbu sarakstam. Jūs varat pamanīt, ka vieglāk ir ātri uzrakstīt dažas lietas uz tāfeles, nekā ievadīt tās kādā online programmā.

33. Nosakiet prioritātes

Spēja noteikt prioritātes ir nozīmīga frīlanseru prasme. Jūs droši vien strādājiet ar daudziem gala termiņiem, un jūs visu laiku leciet no viena projekta pie nākamā. Ir ļoti svarīgi būt spējīgiem noteikt jūsu uzdevumu prioritātes, lai zinātu, kā vislabāk izmantot jūsu laiku. (Skatieties Efektīva prioritāšu noteikšana frīlanseriem).

Fiziskā puse:

34. Ņemiet pārtraukumus, kad ir nepieciešams

Ja jūs strādājat online režīmā, sēdēšana pie datora visu dienu var būt ļoti „izsūcoša”. Nebaidieties paņemt dažus īsus pārtraukumus, lai sevi atsvaidzinātu. Jūs atklāsiet, ka beigās jūsu darbs būs ražīgāks.

35. Vingrojiet

Ja jūs esat veseli un labā fiziskā formā, tas palielinās jūsu produktivitāti, jo jums būs vairāk enerģijas un koncentrācijas, un tas arī palīdzēs jums kopumā justies labāk. Parūpējieties par jūsu ķermeni, pirms tas būs par vēlu un jums tā dēļ nāksies apturēt savu darbu.

36. Guliet pietiekoši daudz

Viens no produktīvas dienas noteikumiem ir atbilstoša gulēšana. Gan jau laiku pa laikam nāksies ilgi palikt nomodā, taču pārliecinieties par to, ka jūs iegūsiet paradumu izgulēties, pretējā gadījumā jūs ar grūtībām izturēsiet dienas un izdarīsiet mazāk, pat strādājot ilgāk.

37. Izstrādājiet veselīgu diētu

Tas, ko jūs ēdat, var ievērojami ietekmēt jūsu kopējo veselības stāvokli un jūsu enerģijas līmeni. Pacentieties ēst veselīgu pārtiku, kura sniegs jums dabisku enerģiju, nevis paļaujaties uz lietām, kuras dos jums ātru enerģijas lādiņu, kuram seko sabrukums.

Garīgā/Emocionālā puse:

38. Mainiet jūsu darba vidi

Jūs vara atklāt, ka pat nelielas izmaiņas jūsu darba vidē var palīdzēt jums paveikt daudz vairāk. Ja jums iet grūti mājās, pamēģiniet aiziet uz bibliotēku vai kādu klusu vietu, kura ļaus jums koncentrēties.

39. Ieplānojiet atvaļinājumus

Laiks prom no darba ir svarīgs jūsu fiziskai un garīgai veselībai (un arī ģimenes attiecībām). Es uzskatu, ka ir svarīgi plānot atvaļinājumus priekšlaikus, pretējā gadījumā tie nenotiek. Ja jūs kaut ko ierakstāt grafikā priekšlaikus, jums ir laiks sagatavoties un attiecīgi visu saplānot. Es patiesībā esmu atklājis, ka es varu paveikt vairāk tieši pirms atvaļinājuma, jo tajā laikā ir paaugstināta steidzamības sajūta.

40. Sviniet savus panākumus

Visā, ko jūs darāt, ir svarīgi būt spējīgiem baudīt jūsu panākumus. Atrodiet kādu veidu, lai sevi izklaidētu, kad jūs sasniedzat jūsu mērķus vai kad jūsu biznesā ir kāds pagrieziena punkts. Nav obligāti, ka tas ir kaut kas ekstravagants, bet vienkārši kaut kas, kas jums patiks un kas palīdzēs jums saprast, ka jūs tiešām progresējat.

41. Iekārtojiet ērtu biroju

Frīlanseri parasti daudz laika pavada mājas birojā. Kāpēc lai nepadarītu to pēc iespējas komfortablāku un piemērotāku darbam? Pāraudzieties uz savu biroju un nosakiet, ko jūs varat izdarīt, lai uztaisītu no tā tādu darba telpu, kura paaugstinās jūsu produktivitāti.

42. Saglabājiet jūsu darba telpu tīru

Netīra un nekārtīga darba vieta var nopietni ietekmēt jūsu darbu. Tīrā birojā jūs jutīsiet, ka jūs tiekat galā ar lietām un esat organizētāki, ko var viegli pārnest arī uz jūsu darbu.

43. Uzņemieties darbu, kurš jums patīk

Tas ir dabiski, ka mēs strādājam produktīvāk, kad mēs darām kaut ko, kas mums patīk. Atcerieties, ka jums nav jāpieņem katru darbu, kas tiek piedāvāts. Ja ir kāds darba veids, kas jums tiešām patīk, atrodiet iespēju tajā specializēties. (Skatieties 9 ceļi, lai vairāk baudītu frīlansera darbu)

44. Stresu remdinošs līdzeklis

Stress ir neizbēgama dzīves daļa, un tas var kļūt par lielu frīlansera dzīves daļu. Tiekot galā ar gala termiņiem un neapmierinātiem klientiem, stress var noteikti kļūt par šķēršļi jūsu produktivitātei. Atrodiet kaut ko, kas jums patīk, lai atbrīvotos no stresa, vai vismaz padariet to vieglāk kontrolējamu. Daudziem cilvēkiem fiziskas nodarbības ir spēcīgs stresu remdinošs līdzeklis. Pamēģiniet aiziet uz jogu vai uz trenažieru zāli. Lai ko jūs arī nedarītu, atrodiet ādu nodarbošanos, pie kuras jūs varat griezties šad un tad, lai tiktu vaļā no stresa un palīdzētu sev atgriezties savās sliedēs.

45. Fokusējieties uz to, ko jūs darāt vislabāk

Mums visiem ir stiprās un vājās puses. Acīmredzami, mēs būsim produktīvāki, ja mēs darbosimies lielāko daļu no mūsu laika sfērās, kurās mēs esam spēcīgi. Ja ir kaut kas, ko jūs vienkārši nevarat paveikt īpaši labi un kas jums nepatīk, apdomājiet līgumdarba piesaistīšanu, nevis zaudējiet laiku, kuru jūs varētu veltīt citām lietām, kuras jums padodas.

Finansiālā puse:

46. Izmantojiet Rēķinu izrakstīšanas menedžeri

Rēķinu izrakstīšanas rīki, tādi kā FreshBooks, var palīdzēt uzturēt jūsu finanses kārtībā un var ieekonomēt jūsu laiku, sekojot līdzi jūsu rēķiniem un maksājumiem. Pastāv vairāki rēķinu izrakstīšanas rīki, pieejami ar dažādām funkcijām. Daži ir bezmaksas un daži maksā naudu. Atrodiet tādu, kurš atbilst jūsu vajadzībām, un apskatieties, vai tas palīdzēs jums ieekonomēt laiku.

47. Izmantojiet vienkāršu grāmatvedības programmu

Frīlanseriem ir vajadzība veikt noteiktu finanšu vadību, bet vienkārši rīki parasti izdarīs visu, kas jums ir vajadzīgs. Kāpēc lai sarežģītu lietas, kad nav vajadzības? Daži rēķinu izrakstīšanas menedžeri piedāvā papildus funkcijas, kuras var sniegt jums lielāko daļu vai visus rīkus, kuri jums ir nepieciešami. Less Accounting ir izstrādāts speciāli maziem biznesiem, kuriem ir nepieciešams vienkāršs uzskaites risinājums.

48. Nolīdziet grāmatvedi

Finanses un nodokli var kļūt par nakts murgu daudziem frīlanseriem. Vairumā gadījumu jūsu darbs būs ražīgāks, ja jūs vienkārši nolīgsiet grāmatvedi, kurš sakārtos jūsu nodokļus, un fokusēsiet jūsu laiku uz darba, lai gūtu ienākumus. 

49. Necentieties pieņemt katru darbu

Daži darbi vienkārši jums nederēs. Varbūt jūs nesaņemsiet pietiekoši daudz naudas par darbu, vai arī darbs vienkārši nav īsti piemērots tam, ko jūs darāt vislabāk. Lai kāds tas nebūtu iemesls, nebaidieties atteikties no darba, ja tas nozīmē, ka jūs labāk darīsiet citu darbu, kas būs ražīgāks.

Robežu uzstādīšana:

50. Nosakiet darba stundas

Frīlanseriem ir svarīgi, lai viņiem būtu robežas. Ir viegli beigās nostrādāt ilgākas darba stundas, nekā jūs plānojāt, ja jūsu birojs ir mājās. Nosakiet skaidras robežas starp darba stundām un personiskām stundām. Jūs atklāsiet, ka jūs paveiksiet vairāk jūsu darba stundu laikā, un jūsu noskaņojums būs labāks.

51. Atdaliet darba zonas no dzīvošanas zonām

Tieši tāpat kā jūsu stundām jābūt atdalītām, laba ideja ir arī atdalīt zonas jūsu mājā. Ja jums tagad ir „personisks laiks”, bet jūs atrodaties mājas zonā, kur jūs parasti strādājat, visai dabiski, ka jūs jutīsieties kā darbā.

Stīvens Snels


IESKATIES!

Materiāls publicēts sadarbībā ar vietni

Ievietots : 21 Jūlijā 2011

Skatīts : 1758 reizes

Avots : http://meitenem.lv/nata/blog/50-metodes-lai-uzlabotu-frilansera-razigumu.html

Birkas : ražīgumu, frīlanseru, darbu, panākumus, profesijā, darbs, biznesam, frīlansera, mērķi, frīlanseram

(Balsu nav)
"Ziņu Spice" rekomendē
  • F-1 nākamajā sezonā būs 20 posmi

  • Amerikāņu tanki Kurzemē

  • Mediķiem bažas par iespējamu kanibālu Latvijā

Komentāru pagaidām nav. Esi pirmais !
{display:none;}
Ziņu Spice neatbild par rakstiem pievienotajām lasītāju atsauksmēm, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Ziņu Spice patur tiesības liegt rakstu komentēšanas iespēju, kā arī dzēst neatbilstošos komentārus.
Komentāru noformēšana

Apcerīgā dzīvē bieži ir maz prieka. Nepieciešams vairāk darboties, mazāk domāt un nebūt par nomaļus stāvošu sava paša dzīves vērotāju.
-- Šamfors

Ginesa rekords? Iespējams, tālākie vārti futbola vēsturē

  • Visi aktuālie video
  • 22 Novembrī vēsturē

    Vai jūsu paziņu lokā atrodas kāds, kurš nemaksā nodokļus?
    Atbildes: 49

    Turpinās cīņa ar un par pieminekļiem. Andreja Upīša pieminekļa liktenis šobrīd Rīgas domes rokās: to – pēc mākslinieka Ivara Drulles priekšlikuma – gatavojas pārzāģēt pa vertikāli. Nu tad – pārzāģēs vai nepārzāģēs? Šodien par to un citiem pieminekļiem runājam ar arhitektu Jāni Dripi un mākslas vēsturnieku Ojāru Spārīti.

    01 Novembrī 2024
    Elita Veidemane

    Eiduka prestižajā 'Tour de Ski' sasniedz karjeras labāko rezultātu slēpojumā klasiskajā stilā

    Наша команда искусных исполнителей приготовлена выдвинуть вам передовые системы утепления, которые не только гарантируют долговечную протекцию от холодильности, но и подарят вашему жилищу стильный вид.
    Мы эксплуатируем с современными строительными материалами, заверяя постоянный срок службы службы и превосходные решения. Изоляция наружных стен – это не только сокращение расходов на подогреве, но и ухаживание о окружающей природе. Экологичные инновации, каковые мы внедряем, способствуют не только личному, но и поддержанию природных ресурсов.
    Самое основное: <a href=https://ppu-prof.ru/>Утепление фасада дома снаружи цена</a> у нас стартует всего от 1250 рублей за м²! Это доступное решение, которое превратит ваш домик в истинный приятный корнер с минимальными затратами.
    Наши достижения – это не только изоляция, это образование пространства, в где каждый член символизирует ваш личный образ действия. Мы берем во внимание все твои потребности, чтобы преобразить ваш дом еще более дружелюбным и привлекательным.
    Подробнее на <a href=https://ppu-prof.ru/>ppu-prof.ru</a>
    Не откладывайте заботу о своем квартире на потом! Обращайтесь к экспертам, и мы сделаем ваш обиталище не только теплым, но и стильным. Заинтересовались? Подробнее о наших работах вы можете узнать на нашем сайте. Добро пожаловать в мир гармонии и стандартов.

    Komentē    ppu-prof_ea
    18 Janvārī 2024, 11:58
    Ārstniecības augi Latvijā | Пик известий | Tiek izmantotas uCoz tehnoloģijas | Kinofilm@LV