2 Oktobrī , Svētdiena
Dzīve :

Melnā Pūķa gads. Horoskops 2012. gadam!

Dzīve » Mistika

Palielināt Samazināt 2 Jan 2012 , 09:27

Melnā Pūķa gads. Horoskops 2012. gadam!

Baltais Trusis aizcilpo līdzi paņemdams 2011. gada neveiksmes stāstus, ne īpaši jaukus brīžus vai kādu rūgtu asaru, atstādams skaistākos mirkļus, veiksmīgākos notikumus un saulainākos smaidus. Tā vietā nāk Melnais Ūdens Pūķis. Ko viņš mums nesīs 2012. gadā?

Tradicionāli pūķa gads tiek uzskatīts par īpaši labvēlīgu laulību noslēgšanai, bērnu dzimšanai, jaunu uzņēmumu veidošanai un darbinieku attīstībai. Tas būs liela entuziasma un enerģijas, optimisma un pārliecības gads. Šajā gadā tiks izspēlēti visfantastiskākie notikumu scenāriji.

Pūķis ienīst neizlēmību. Viņš ir pieradis pie ekspansīvas kustības uz priekšu bez jebkādas piesardzības ievērošanas. Šādos gados naudu var iegūt diezgan viegli un tik pat viegli tā tiek notērēta. Pūķis sola veiksmi jauniem sākumiem, un, ja Jums ir nerealizētas ambīcijas, lieli plāni vai projekti, ejiet neatlaidīgi uz priekšu. Kāds var meklēt piedzīvojumus un ļauties riskantām avantūrām, bet labāk uzstādīt praktiskus un reālus mērķus. Pieliekot pūles tas var nest neticamu veiksmi. Rīkoties būs nepieciešams ātri, kavēties nedrīkst - jo Tavu laimīgo iespēju var izmantot kāds cits.

Pūķa gadam ir arī savi trūkumi. Tas, kas viegli nāk, viegli arī aiziet. Un, ja Jums uzsmaidīs veiksme, to nevajag uzskatīt par pašsaprotamu un noturēties sasniegtajās pozīcijās. Izstrādājiet sev filozofisku attieksmi pret dzīvi un spēju baudīt pašreizējo mirkli. Daudzas iespējas var izrādīties iluzoras. Lielu uzmanību veltiet mērķa izvēles pareizībai, citādi to sasniedzot, varat zaudēt interesi apzinoties, ka pūliņi bija velti.

Pūķa gads - dažādu kataklizmu periods. Mājās veltiet īpašu uzmanību gāzes un apkures iekārtām, elektrībai. Kā nekad agrāk aktuāls pazīstamais teiciens "Sērkociņi bērniem nav rotaļa!".

 

2012. gada horoskops pēc Zodiaka zīmēm

Auns. 2012. gads Auniem kļūs par vienu no mierīgākajiem periodiem pēdējo piecu gadu laikā, kas nesīs sev līdzi manāmu atvieglojumu visās dzīves jomās. Astrologi ir pārliecināti, ka Auniem bieži būs iemels smaidam, pēc 2011. gada pārdzīvotajām neveiksmēm, Auni beidzot varēs viegli uzelpot un atgriezties ierastā dzīves ritmā. Pūķa gads atnesīs stabilitāti un uzlabos materiālo stāvokli, gaidāms kāpums pa karjeras kāpnēm, tomēr lai to sasniegtu nāksies ieguldīt zināmas pūles. Auniem būs iespēja rast mieru un harmoniju pelnīta atvaļinājuma laikā. Vispār harmonija – pats piemērotākais vārds raksturojot Pūķa gadu Auniem.

Vērsis. Vēršiem 2012. gads solās būt pietiekami mierīgs. Gluds dzīves ritms tikai dažreiz tiks izjaukts ar nenozīmīgiem sīkumiem, tikt galā ar kuriem palīdzēs Vērša intuīcija un paša pūles. Melnā Ūdens Pūķa gadā Vērši izjutīs nepārvaramu tieksmi pēc pašattīstības un iekšējas harmonijas, kas izpaudīsies radošumā. Otrā gada puse Vērsim būs labvēlīga biznesa un finanšu sfērā, iespējams, tie būs ilglaicīgi un ļoti veiksmīgi kontrakti, kāpums karjerā, un jaunas perspektīvas biznesā.

Dvīņi. 2012. gads ļaus Dvīņiem veiksmīgi pabeigt pagājušā gadā iesāktos darbus, kas ievērojami ietekmēs daudzus būtiskus apstākļus, kas spēj izmainīt visu turpmāko dzīvi. 2012. gadā Dvīņiem būs daudz vieglāk kontaktēties ar apkārtējiem cilvēkiem, kas savukārt nesīs sev līdzi jaunus, diezgan ienesīgus projektus. Veiksme un aktīva dzīves enerģija, kas pavadīs Dvīņus visa gada garumā, dos iespēju izdarīt negaidītu soli vai izvēli, kas pietuvinās Dvīņus izvirzītajiem mērķiem. Problēmas radīsies reti un tās būs viegli atrisināmas. Pievērsiet uzmanību veselībai: gada vidus draud ar hroniskām saslimšanām!

Vēzis. Galvenais 2012. gadā Vēzim – piesardzība it visā: Vēžiem piemītošā aktivitāte nedrīkst pāraugt hiperaktivitātē, entuziasms – nedrīkst būt pārspīlēts un kaitināt apkārtējos, bet mākslinieciskā dziņa – nedrīkstētu pārsteigt ar neparedzamiem vai pārlieku kreatīviem soļiem. Konkrētāk sargieties no vārda "pārāk"... Melnā Ūdens Pūķa gads iezīmēsies Vēžu dzīvē ar pārmaiņām: bērni prasīs lielāku neatkarību, darbs – izmaiņas stilā un jomā, ģimene – lielāku uzmanību. Vēža pasaule atradīsies patstāvīgā evolūcijā, kuras galvenais nosacījums – nekrist pesimismā un saglabāt mieru. Priekšā – labāki laiki, tikai jābūt pacietīgam un jānogaida situācijas lūzums.

Lauva. 2012. gads Lauvām nesīs jaunas un ienesīgas idejas un plānus. Iecerētie projekti attīstīsies pēc plānotās kārtības, bet nelielām novirzēm no kursa nevajadzētu izraisīt melanholiju un neuzmanības lēkmes: viss atgriezīsies savās sliedēs, un tikai pozitīvs skats uz dzīvi palīdzēs atrisināt jebkuru situāciju. Galu galā Lauvas pozīcijas visās dzīves sfērās tikai nostiprināsies. Melnā Pūķa gads Lauvām būs radošuma un izdomas bagāts. Iedvesma, kas seko šiem procesiem, pozitīvi atspoguļosies visās Lauvas darbībās 2012. gadā.

Jaunava. Jaunavai 2012. gads būs bez īpašām izmaiņām un lēcieniem. Problēmas, protams, būs, būs gan ģimenē, gan darbā, bet to visu varēs atrisināt. Jaunavas konservatīvisms palīdzēs izvairīties no materiālām problēmām, kas dos iespēju attīstīt iesāktos projektus ar labu ātrumu. Gads finanšu sfērā būs daudz stabilāks nekā iepriekšējais. Turklāt materiālā stabilitāte dos iespēju atjaunot nodzisušas agrāk attiecības – kā darba, tā privātajā dzīvē. Pirmajos gada mēnešos īpaša uzmanība jāvelta veselībai. Galvenais Jaunavai Melnā Pūķa gadā – emocionāla stabilitāte un periodiska atpūta.

Svari. Gudriem, labi audzinātiem un par sevi pārliecinātiem Svariem 2012. gads būs visveiksmīgākais. Līdzsvars un miera sajūta – šādi var raksturot Pūķa gadu šai Zodiaka zīmei. Spēja ieviest kārtību pat vislielākajā haosā palīdzēs Svariem gūt pelnīto mieru un labklājību. 2012. gadā Svarus gaida iespaidīgas perspektīvas: spiediens darbā jomā atslābs, samazināsies sasprindzinājums, pagātnē paliks lielākā daļa rūpju un pārdzīvojumu, parādīsies brīvs domas lidojums. Personīgā dzīvē un veselības stāvoklis – labā līmenī, savukārt sarūgtinājumi – acumirklīgi un ātri aizmirstoši.

Skorpions. 2012. gads Skorpionam nesīs iespaidīgas izmaiņas, kas būs patīkamas. Skorpiona nebeidzamā enerģija sola nest labus rezultātus. Jaunas iespējas, atbrīvošanās no vecām idejām, dalība jaunos projektos, jaunas cerības – to visu Pūķa gads sola Skorpionam 2012. gadā. Negatīvais no pagājušā gada aizmirsīsies, veselība uzlabosies un dos iespēju atdot visu enerģiju savu ambīciju apmierināšanai.

Strēlnieks. 2012. gads daudziem Strēlniekiem kļūs par aizraujošu sākumu: jauni pasākumi, augšupeja biznesā, iespējams, darba maiņa, ģimenes attiecību nostiprināšanās un pilnīga kārtība darbos. "Ierobežojumu nav" – tāda ir Strēlnieka devīze 2012. gadam. Strēlniekam no Pūķa gada pārbaudījumiem jāiziet kā uzvarētājam.

Mežāzis. Melnā Pūķa gads ļaus Mežāzim gūt viegluma sajūtu un padarīt savu dzīvi krāsaināku. Šis gads Mežāzim sagatavojis ne mazums pārsteigumu: veiksme, brīvais laiks, kas beidzot ļaus pievērsties jau sen kārotām lietām, plašas karjeras un daiļrades iespējas. Pūķa gads ieviesīs skaidrību notiekošo lietu kārtībā, dos atbildes uz daudziem Mežāzi satraucošiem jautājumiem un daudz, daudz ko citu. Iekšējā Mežāža pasaule pēdējā laikā pirmoreiz sasniegs harmoniju ar ārējo pasauli.  Mežāzim tiks dota iespēja mācīties un sasniegt ko jaunu.

Ūdensvīrs. Universālie un viegli pielāgoties jebkurai situācijai spējīgie Ūdensvīri 2012. gadā iegūs lielisku iespēju sasniegt to, kas licies neiespējams iepriekšējā gadā. Spēja pieņemt lēmumus palīdzēs Ūdensvīram pārvarēt nesaprašanos daudzos jautājumos, bet Ūdensvīra prasīgums pret sevi un citiem, kā arī mīlestība pret „patiesības meklējumiem” ne vienmēr būs prioritārie Ūdensvīra interesēs. Nemierīgā pagājušā gada lietu kārtība pārstās uztraukt Ūdensvīru, ja vien viņu nepārliecinātība paša spēkos netraucēs pieņemt notiecošos soļus. Konservatīvisms un nepārliecinātība var atmest Ūdensvīru atpakaļ „sastinguma” periodā. Tātad tas nozīmē, ka Ūdensvīram iestājas periods, kad jāstrādā pašam ar sevi. Spēja veiksmīgi kontaktēties dos savus rezultātus, ļaujot iegūt draugus un domubiedrus, sakārtot ģimenes dzīvi un atvērt savā priekšā jaunus horizontus.

Zivis. Zivīm 2012. gadā jāsagatavojas gan uzlidojumiem, gan kritieniem, ko pavadīs negaidītas problēmas. Galvenais – saglabāt optimismu un neļauties melnām domām: aiz melnas līnijas, noteikti sekos balta. Atliek vien nogaidīt un ierastais dzīves ritms noteikti atgriezīsies. Laicīgas materiālas problēmas gada sākumā nomainīsies ar uzplaukuma un harmonijas periodu gada otrajā pusē.  Visu pārbaudījumu rezultātā Zivis kļūs tikai stiprākas un enerģiskākas. Lai cik paradoksāli neliktos, viss pateicoties pareizi izvēlētai stratēģijai un domu virzībai.

Avots: interneta resursi


Ja vēlies nobalsot par šo rakstu, sūti SMS ar tekstu

TXT BALSS

uz numuru

1897


Nobalsots 466 reizes


Maksa (0,36 LVL) ir pievienota telefona rēķinam vai atrēķināta no priekšapmaksas kartes.
Atbalsts: +37129469896 | zinuspice@gmail.com | Piedāvā fortumo.lv
IESKATIES!

Materiāls publicēts sadarbībā ar vietni

Ievietots : 02 Janvārī 2012

Skatīts : 1398 reizes

Avots : http://publika.lv/sabiedriba/5607-meln-pa-gads-horoskops-2012-gadam

Birkas : astrologi, zodiaka, Pūķa, horoskops

(Balsu nav)
"Ziņu Spice" rekomendē
 • RVR cer piegādāt modernus vilcienus visā bijušās PSRS teritorijā

 • Aisha neiekļūst Eirovīzijas finālā

 • Salaspilī 20 gadu vecumā uzziedējusi dracēna

Komentāru pagaidām nav. Esi pirmais !
Pievienot komentārus var tikai reģistrētie lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Ziņu Spice neatbild par rakstiem pievienotajām lasītāju atsauksmēm, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Ziņu Spice patur tiesības liegt rakstu komentēšanas iespēju, kā arī dzēst neatbilstošos komentārus.
Komentāru noformēšana

Vīns atriebjas dzērājam.
-- Da Vinči

DJ Bacon Līgo Tusiņš 2021

 • Visi aktuālie video
 • 2 Oktobrī vēsturē

  Vai jūsu paziņu lokā atrodas kāds, kurš nemaksā nodokļus?
  Atbildes: 47
  Ārstniecības augi Latvijā | Пик известий | Tiek izmantotas uCoz tehnoloģijas | Katalogs | Kinofilm@LV