8 Augustā , Pirmdiena
Dzīve :

Melnā Pūķa gads un Mīlestības horoskops 2012.gadam

Dzīve » Mistika

Palielināt Samazināt 2 Jan 2012 , 09:40

Melnā Pūķa gads un Mīlestības horoskops 2012.gadam

Melnā Pūķa gads, Austrumu horoskops, 2012.gads Saskaņā ar ķīniešu tradīciju 2012.gads būs Melnā Pūķa (ūdens stihija) gads. Pūķa simbols Ķīnā ir svēts, tas vēstī par varenu pirmatnēju spēku. Ķīnieši pret šo mītisko dzīvnieku izturas ar bijību un norāda, ka labi ir izmantot Pūķa atbalstu un aizsardzību, bet tai pašā laikā nākas būt piesardzīgam. Kā nu gan ne, ja Pūķis ar savu ugunīgo elpu var sadedzināt it visu sev apkārt? Saskaņā ar vispārējo prognozi 2012.gads kopumā solās būt dinamisks, piepildīts dažādiem notikumiem, iespējams pietiekami dramatiskiem. Jāatzīmē, ka Pūķa gadā visiem nāksies uzcītīgi strādāt, kļūt kreatīviem, radošākiem, izdomas bagātākiem, pacietīgiem un izturīgiem. Tie, kuri spēs pietiekami dinamiski attīstīties gada pirmajos mēnešos, gada otrajā pusē var cerēt uz veiksmi un perspektīvu notikumu attīstību. Sliņķiem atliks tik gausties par pelēko ikdienas rutīnu, stagnāciju.2012gada horoskops Lauva ... Autors: metals33 Melnā Pūķa gads un Mīlestības horoskops 2012.gadam.
1. 2012.gada horoskops - Lauva Gada pirmajā pusē nāksies veikt izvēli starp mīļoto cilvēku un profesionālo darbību. Zvaigznes brīdina, ka no jūsu lēmuma būs atkarīga tālāko notikumu gaita. Vasaras vidū varat doties kopīgā vasaras atpūtā. Kopīgas pastaigas pa pludmali un romantiski tveicīgas naktis jūsu attiecībām piešķirs savādāku kvalitāti. Ja atrodaties mīļotā mēklējumos, tad labākais attiecību veidošanas laiks būs 2012.gada novembris. 2012.gada sākumā jūsu būtība būs pārņemta ar karjeras veidošanu vai biznesa jautājumu risināšanu. Šajā saspringtajā laika periodā nepiemirstiet par ģimeni. Pievērsiet īpašu uzmanību bērniem, mīļotajam, vecākiem, arī viņi vēlas saņemt savu daļu uzmanības. Tuvāk gada beigām var nākties izrādīt īpašasas rūpes par kādu no vecākiem.

2012gada horoskops Auns ... Autors: metals33 Melnā Pūķa gads un Mīlestības horoskops 2012.gadam.
2. 2012.gada horoskops - Auns Sākot ar 2012.gada janvāri jūsu dzīvē pamazām sāks manifestēties pārmaiņas. Zvaigznes norāda, ka tieši gada sākumā iespējamas jaunas attiecības, liktenīgas tikšanās, mīlas romānu aizsākumi, kas būtiski ietekmēs notikumu gaitu turpmāko 2012.gadu. Iespējams, ka esošajās attiecības kaisles uguns uzliesmos ar jaunu spēku. Vasaras vidū var izcelties konflikti ar mīļoto. Zvaigznes brīdina, ka attiecības ar vecākiem un partneri var būt samērā emocionālas. Citi šādu notikumu attīstības gaitu dēvētu par lūzuma periodu, mēs gan norādīsim uz nepieciešamību dziļāk ielūkoties līdzcilvēkos. Iespējams, ka iemesls meklējams milzīgajā darba slodzē. Labā ziņa – sākot ar janvāri iespējama ieņēmumu palielināšanās. Gada laikā veiksiet nopietnus un nepieciešamus pirkumus, lai paaugstinātu komforta līmeni savā mīlas ligzdiņā. Gada otrajā pusē pastiprinātu uzmanību pievērsiet attiecību kvalitātei un izvairīsieties no liktenīgiem konfliktiem.
Horoskopi 2012 2012gada... Autors: metals33 Melnā Pūķa gads un Mīlestības horoskops 2012.gadam.
3. Horoskopi 2012, 2012.gada horoskops - Jaunava 2012.gada sākumā zvaigznes īpašus mīlas piedzīvojumus nesola. Tie pavisam negaidīti sāksies 2012.gada pavasarī, kad nejauši (vai arī jauši) sastapsiet bijušo mīļāko. Iespējams, ka dažas no jums pārdomās vai nemēģināt “laimi” vēlreiz. Zvaigznes gan nekādas rekomendācijas šai sakarā nesniedz. Rudenī var rasties problēmas ar savu emociju izpaušanu, tāpēc mīļotajam atgādiniet par savām jūtām pret viņu, izrādiet rūpes. Iespējams, ka gada beigās nāksies pieņemt svarīgu lēmumu, kas var nopietni ietekmēt jūsu personisko dzīvi. 2012.gadā jūs sagaida daudz jaunu iepazīšanos, biznesa kontaktu veidošana un tamlīdzīgi. Nepiemirstiet par ģimeni. Laika periodā no maija līdz septembrim attiecības ar laulāto draugu var kļūt pietiekami saspringtas. Centieties nepievilt mīļotā cilvēka dāvāto uzticību.
Horoskopi 2012 2012gada... Autors: metals33 Melnā Pūķa gads un Mīlestības horoskops 2012.gadam.
4. Horoskopi 2012, 2012.gada horoskops - Strēlnieks 2012.gada sākumā radīsies lieliska izdevība noslēgt attiecības, kas sevi pilnībā izsmēlušas un uzskatāmas par bezsperktīvām. Ja esat ilgāku laiku domājušas par šāda soļa nepieciešamību, tad nevilcinieties un rīkojieties. Zvaigznes vēstī, ka jau pavasarī gaidāmi satraucoši un galvu reibinoši mīlas piedzīvojumi. Tiesa gan esiet piesardzīgas un rezervētas pret kopdzīves iespējām ar jauno mīļoto. Baudiet un izbaudiet romantiskas tikšanās, kaislīgu seksu. 2012.gada sākumā gaidāmi panākumi profesionālajā darbības jomā, toties sarezģījumi gaidāmi ģimenes attiecībās. Emocionāli sarežģītajā laikā nepiemirstiet par vecākiem, radiniekim, protams, mīļoto. Laika periodā no maija līdz septembrim iespējami sarežģījumi ar jaunākās paaudzes audzināšanu. Tuvāk rudenim attiecības ģimenē pamazām normalizēsies un kļūs līdzsvarotākas.

Horoskopi 2012 2012gada... Autors: metals33 Melnā Pūķa gads un Mīlestības horoskops 2012.gadam.
5. Horoskopi 2012, 2012.gada horoskops - Svari Zvaigznes vēstī, ka iespējams 2012.gada ziemā sastapsiet mūža mīlestību. Iespējamas liktenīgas tikšanās, kaislīgi mīlas romāni, kas pamatīgi var “sagrozīt galvu”. Zvaigznes gan norāda, ka jums var nākties pamatīgi pacīnīties par nākotnes attiecībām. Izmantojiet intuīciju un diplomātiju, lai apsteigtu iespējamās konkurentes… Rudens – kaisles laiks. Šai laika periodā mīlas rotaļas būs īpaši piesātinātas ar erotikas un kaisles enerģiju. Tuvāk gada noslēgumam kopīgi ar mīļoto varat pārdomāt par nopietnāku attiecību veidošanu. Protams, ja to vēlēsieties. 2012.gads kopumā dāvās pietiekami daudz izdevību un jaunu perspektīvu. Iespējams, ka laika periodā no janvāra līdz aprīlim var nākties risināt mantojuma jautājumus. No maija līdz septembrim ģimenē pastiprināti var veidoties dažādas konfliktsituācijas. Iespējamas domstarpības ar mīļotā vecākiem, radu pulku. Šis būs arīdzen nelabvēlīgs laika periods laulībām.

2012gada horoskops Vērsis ... Autors: metals33 Melnā Pūķa gads un Mīlestības horoskops 2012.gadam.
6. 2012.gada horoskops - Vērsis 2012.gada ziemā iespējami mīlas sirdsdēsti. Nav izslēgts, ka izlemsiet šķirties ar mīļoto. Zvaigznes gan steidz vēstīt, ka mīlas romāniem labvēlīgākais laika periods būs vasara, tuvojoties rudenim attiecības kļūs kaislīgākas un emocionāli piesātinātākas. Zvaigznes rosina kļūt empātiskākām un nekoncetrēties tikai uz savu jūtu pasauli, dažreiz der padomāt arī par to, kā jūtas partneris. Ja ievērosiet šo vienkāršo patiesību, tad gads kopumā būs jauks. 2012.gads kopumā būs pietiekami saspringts. Domas būs aizņemtas ar darbu, biznesu, mācībām. Centieties rast laiku priekš sava partnera (vīra, mīļotā). Neaizmirstiet par vecākiem, radiniekiem – viņiem šajā gadā būs nepieciešams jūsu atbalsts un uzmanība. Problēmas ģimenē risiniet uzreiz, neatliekot uz vēlāku laiku, pretējā gadījumā tās var ietekmēt profesionālo darbību.
2012gada horoskops Vēzis ... Autors: metals33 Melnā Pūķa gads un Mīlestības horoskops 2012.gadam.
7. 2012.gada horoskops - Vēzis Šis ir viens no retajiem gadījumiem, kad zvaigznes dāvā iespēju dzīvi sākt no jauna. Atstājiet pagātnē attiecības, kas sevi izsmēlušas un aizmirstiet par tām. Gada pirmajā pusē zvaigznes nesola īpašus mīlas piedzīvojumus, bet vasarā pielūdzēju pulks strauji pieaugs. Vasarā varēsiet veidot jaunas un romantiskas attiecības. Iespējams, ka tās būs mazāk kaislīgas par iepriekšējām, tomēr partnerim varēsiet uzticēties vairāk... Attiecības ar laulāto draugu gada sākumā veidosies stabilas. Lielisks laika periods, lai apkārtējiem nodemonstrētu, ka jūsu ģimenē viss ir kārtībā… (ja nu kādam vēl bija šaubas par to). Esiet sabiedriskas, aiciniet ciemos radus, draugus, paziņas – šādas kopīgas svinības jūs pozitīvi uzlādēs. No maija līdz septembrim iespējamas konfliktsituācijas ar radiniekiem, varbūt arī ar laulāto draugu. Attiecības līdzsvarosies gada beigās. Kopumā labvēlīgs gads.

Horoskopi 2012 2012gada... Autors: metals33 Melnā Pūķa gads un Mīlestības horoskops 2012.gadam.
8. Horoskopi 2012, 2012.gada horoskops - Mežāzis 2012.gada sākumā visu savu enerģiju vērsīsiet profesionālu mērķu sasniegšanai. Situācija strauji mainīsies 2012.gada februārī, kad iespējams kāds kaislīgs mīlas romāns pārņems jūsu būtību. Baudiet mīlas pārdzīvojumu un katru tā mirkli. Iespējams, ka kopīgi ar partneri nolemsiet lauzt konservatīvo mīlas stilu gultā un nodosieties Tantriskā seksa studēšanai. Zvaigznes vēstī, ka mīlas romāns var ilgt samērā ilgi, ja vien par šķērsli tam nekļūs pelēkās ikdienas problēmas. Tikai jums izlemt vai ļausieties negācijām, vai baudīsiet dzīvi. Gada sākumā attiecības ģimenē kļūt samērā nelīdzsvarotas. Ja pirmajā vietā jums līdz šim bijis darbs, tad atceraties, ka no janvāra līdz aprīlim prioritāte ir attiecību kvalitāte ar mīļoto. Zvaigznes norāda, ka īpašu uzmanību vajadzētu veltīt vecākiem un radiniekiem. Laika periodā no maija līdz septembrim esiet uzmanīgas ar nekustamā īpašuma iegādi un tā remontu. Šai sakarā iespējami dažādi riski un neplānoti izdevumi.

Horoskopi 2012 2012gada... Autors: metals33 Melnā Pūķa gads un Mīlestības horoskops 2012.gadam.
9. Horoskopi 2012, 2012.gada horoskops - Ūdensvīrs Zvaigznes vēstī, ka gada sākums būs labvēlīgs, lai kopīgi ar mīļoto uzsāktu mājokļa remontu. Iespējams, ka zvaigznes šādā veidā vēlas dod smalku mājienu, ka pienācis laiks atjaunināt, jeb kā moderni šodien būtu sacīt – restartēt attiecību kvalitāti. Īpašu uzmanību pievērsiet guļamistabas interjeram, iekārtojiet to atbilstoši Fen-šui ieteikumiem. Ja atrodaties mīļotā meklējumos, tad ziniet, ka jaunas tikšanās iespējamas gada otrajā pusē. Iespējams, ka gada nogalē pat sāksiet prātot par laulībām. Gada pirmā puse būs samērā darbīga. Kopējai situācijai būs tendence līdzsvarot un harmonizēt attiecības ģimenē. Radinieki un partneris ar sapratni izturēsies pret jūsu iniciatīvām gandrīz jebkurā dzīves jomā. Visi tūži atrodas jūsu rokās, izmantojiet situāciju.
Horoskopi 2012 2012gada... Autors: metals33 Melnā Pūķa gads un Mīlestības horoskops 2012.gadam.
10. Horoskopi 2012, 2012.gada horoskops - Skorpions Zvaigznes vēstī, ka 2012.gada sākumā iespējami “dienesta romāni”. Dabiskā skorpionu seksualitāte spēs savaldzināt gandrīz jebkuru. Ja vēlaties attiecības saglabāt koleģiālas, tad esiet savaldīgas un diplomātiskas komunikācijā ar pretējā dzimuma pārstāvjiem. Centieties vairīties no publiskas emociju paušanas. Gada pirmajā pusē iespējamas domstarpības ar mīļoto. Neesiet pārmērīgi prasīgas un nekritizējiet mīļoto. Iespējams, ka dažas no jums pavasarī saņems bildinājumu. 2012.gads kopumā būs labvēlīgs ģimenes saišu stiprināšanai. Ļoti labvēlīgs laika periods attiecību transformācijai būs no janvāra līdz aprīlim. Gada pirmajā pusē varat uzlabot attiecības ar radiniekiem. Gada otrajā pusē ģimenes locekļiem iespējamas problēmas ar veselību, esiet vērīgas un uzmanīgas.
2012gada horoskops Dvīņi ... Autors: metals33 Melnā Pūķa gads un Mīlestības horoskops 2012.gadam.
11. 2012.gada horoskops - Dvīņi Jau 2012.gada gada sākumā zvaigznes jums būs sarūpējušas interesantu iepazīšanos ar šarmantu un noslēpumainu pretējā dzimuma pārstāvi. Ja izlemsiet turpināt attiecības, tad tajās jums būs tieksme dominēt. Atcerieties, ka tieši vīrieši iekaro savas izredzētās un ne otrādi, tāpēc neatsaucieties partnera pirmajiem aicinājumiem, bet paspēlējieties ar viņu kā kaķis ar peli. 2012. gada rudenī jūs gan pārņems šaubas par attiecību nākotni. Esiet pacietīgas un situācija atrisināsies pati no sevis. Arī laulībā esošām Dvīnēm zvaigznes vēstī par pārmaiņām personiskajā dzīvē. Ar tām galā tikt palīdzēs radinieki un ģimenes locekļi. Laika periodā no janvāra līdz aprīlim jums radīsies pastiprināta interese par psiholoģiju. Izmantojiet to, lai gūtu praktiskas iemaņas, kuras tālāk varēsiet izmantot ģimenes konfliktu noregulēšanā utt. Darbā un biznesā iespējams sarežģīts laika periods, to veiksmīgi pārciest palīdzēs laulātā drauga atbalsts. Biežāk atcerieties par savu ģimeni, bērniem un vīru… viņus šogad vajag lutināt. Arī vīru !!!
Horoskopi 2012 2012gada... Autors: metals33 Melnā Pūķa gads un Mīlestības horoskops 2012.gadam.
12. Horoskopi 2012, 2012.gada horoskops - Zivis 2012.gada sākumā var rasties domstarpības ar mīļoto. Lai rastu agrāko harmoniju jums var nākties no jauna iepazīt mīļoto vīrieti, izprast viņa rīcības motivāciju. Ieklausieties partnera teiktajā, izrādiet neviltotu interesi. Stāstiet par savām emocijām un to kā jūtaties. Zvaigznes vēstī, ka mieru un harmoniju atgūsiet sākot ar vasaras iestāšanos. No janvāra līdz aprīlim jūsu ģimene rīkos un apmeklēs dažādus saviesīgus pasākumus. Ja dzīvojat atsevišķi no vecākiem, tad apciemojiet viņus. Iespējams, ka viņiem drīzumā būs nepieciešama jūsu palīdzība vai padoms. Sākot no septembra esiet uzmanīgas ar sadzīves tehnikas iegādi, tā var izrādīties nekvalitatīva.

Ja vēlies nobalsot par šo rakstu, sūti SMS ar tekstu

TXT BALSS

uz numuru

1897


Nobalsots 700 reizes


Maksa (0,36 LVL) ir pievienota telefona rēķinam vai atrēķināta no priekšapmaksas kartes.
Atbalsts: +37129469896 | zinuspice@gmail.com | Piedāvā fortumo.lv
IESKATIES!

Materiāls publicēts sadarbībā ar vietni

Ievietots : 02 Janvārī 2012

Skatīts : 2102 reizes

Avots : http://www.spoki.lv/aktuali/Melna-Puka-gads-un-Milestibas/488029

Birkas : mīlestības, ķīniešu, Pūķa, austrumu, horoskops

(Balsu nav)
"Ziņu Spice" rekomendē
 • Mūzikas eksperti par «Eirovīzijas» finālu

 • Ko iespējams atrast krāmu tirgū "Latgalīte"?

 • Simts skaistules jeb Intersekciju peonijas mūsu dārzos

Komentāru pagaidām nav. Esi pirmais !
Pievienot komentārus var tikai reģistrētie lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
Ziņu Spice neatbild par rakstiem pievienotajām lasītāju atsauksmēm, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Ziņu Spice patur tiesības liegt rakstu komentēšanas iespēju, kā arī dzēst neatbilstošos komentārus.
Komentāru noformēšana

Morāles un ikkatra tikuma pamatā ir cilvēks spēja atteikties no savu vēlmju apmierināšanas, kad tas ir pretrunā ar saprātu.
-- Loks

DJ Bacon Līgo Tusiņš 2021

 • Visi aktuālie video
 • 8 Augustā vēsturē

  Kam šobrīd visvairāk būtu nepieciešama sociālā palīdzība?
  Atbildes: 52
  Ārstniecības augi Latvijā | Пик известий | Tiek izmantotas uCoz tehnoloģijas | Katalogs | Kinofilm@LV