14 Jūnijā, Sestdiena
Dzīve :

Rīgā atklāj pirmo telpaugu apmaiņas punktu "Mājas svētība"

  • Facebook
  • Izdrukāt
  • Sazināties
  • Saites

Dzīve » Māja/Sadzīve

Palielināt Samazināt 14 Mar 2011 , 17:26

Rīgā atklāj pirmo telpaugu apmaiņas punktu "Mājas svētība"

No 15. marta Rīgā, Miera ielā 39, darbu uzsāk telpaugu apmaiņas punkts "Mājas svētība", kurā no mājām atnesto telpaugu varēs samainīt pret kādu citu augu.

"Mājas svētībā" jebkurš varēs parūpēties par saviem augiem, nra.lv informēja projekta pārstāve Laura Ziemele. Visi tie, kuri audzē un kam paliek pāri, varēs palaist pasaulē savus lolojumus un iegūt jaunus. Tie, kuriem nav vienalga, kādā traukā audzēt zaļos draugus, varēs iegādāties gaumīgus puķu podus – gan rūpnieciski ražotus, gan mākslinieku darinātus. Augus varēs apgādāt arī ar Latvijā ražotiem biomēslojumiem un zemes maisījumiem. Turklāt, dodoties tālākā ceļojumā, augus varēs atstāt "Mājas svētības" augu viesnīcā, savukārt sanīkušiem telpaugiem tiks piedāvāta rehabilitācijas kūre.

Telpaugu apmaiņas punktā varēs arī iepazīties ar dizaina novirzienu, kura svarīga sastāvdaļa ir dzīvi augi, un saņemt profesionālas konsultācijas. „Mājas svētībā” varēs arī iedzert tēju vai kafiju telpaugu pavēnī, iepazīties ar uzziņu literatūru par noskatīto telpaugu, vai noskaidrot, kādi dzīves apstākļi ir vajadzīgi jau esošajiem augiem.

"Arī tad, ja mājās nav neviena auga, ir visas iespējas piedalīties apmaiņas procesā - nākamreiz ēdot apelsīnu, avokado vai granātābolu, sēkliņas un kauliņus nevis met ārā, bet iestādi!" aicina "Mājas svētības" saimnieces Renāte Pablaka un Laura Ziemele.

"Mājas svētības" darba laiks: 12:00 – 20:00 no otrdienas līdz sestdienai.

Kafejnīca darbosies no 1. aprīļa.


IESKATIES!

Materiāls publicēts sadarbībā ar vietni

Ievietots : 14 Martā 2011

Skatīts : 2299 reizes

Avots : http://zinas.nra.lv/izklaide/dzivesstils/43317-riga-atklaj-pirmo-telpaugu-apmainas-punktu-majas-svetiba.htm

Birkas : apmaiņas, puķu, telpaugu, augiem, auga, telpaugus, samainīt, augu, telpaugi

(Balsu nav)
"Ziņu Spice" rekomendē
  • Reiniks sācis dziedāt igauniski un angliski "Ma jooksen" VIDEO

  • Meteorīts, kas radīja kontinentus

  • Jaunības eliksīrs – meža zemenes

Komentāru pagaidām nav. Esi pirmais !
{display:none;}
Ziņu Spice neatbild par rakstiem pievienotajām lasītāju atsauksmēm, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Ziņu Spice patur tiesības liegt rakstu komentēšanas iespēju, kā arī dzēst neatbilstošos komentārus.
Komentāru noformēšana

Būt ar sevi pārāk neapmierinātam - vājība, būt pārāk apmierinātam - muļķība.
-- Staņevs

Ginesa rekords? Iespējams, tālākie vārti futbola vēsturē

  • Visi aktuālie video
  • 14 Jūnijā vēsturē

    Vai jūtaties droši par savu darbavietu?
    Atbildes: 57

    Turpinās cīņa ar un par pieminekļiem. Andreja Upīša pieminekļa liktenis šobrīd Rīgas domes rokās: to – pēc mākslinieka Ivara Drulles priekšlikuma – gatavojas pārzāģēt pa vertikāli. Nu tad – pārzāģēs vai nepārzāģēs? Šodien par to un citiem pieminekļiem runājam ar arhitektu Jāni Dripi un mākslas vēsturnieku Ojāru Spārīti.

    01 Novembrī 2024
    Elita Veidemane

    Pedavaju kreditu

    LIELISKAS ZIŅAS JUMS..

    Komentē    LIELISKAS ZIŅAS JUMS..
    15 Jūnijā 2023, 11:41
    Ārstniecības augi Latvijā | Пик известий | Tiek izmantotas uCoz tehnoloģijas | Kinofilm@LV