22 Jūlijā, Trešdiena
Ziņas :

Maksājot ar karti, varēs ievadīt tikai PIN kodu

  • Facebook
  • Izdrukāt
  • Sazināties
  • Saites

Ziņas » Ekonomika

Palielināt Samazināt 16 Nov 2010 , 09:36

Maksājot ar karti, varēs ievadīt tikai PIN kodu

Ar parakstu uz čeka vien drīzumā nepietiks, lai ar maksājumu karti norēķinātos par preci. Veikaliem atlicis pusotrs mēnesis, lai ieviestu PIN kodu apkalpošanas sistēmu. Tirgotāji uzsver, ka pāreja uz jaunajām tehnoloģijām norit pamazām, bet veiksmīgi.




IESKATIES!

Materiāls publicēts sadarbībā ar vietni

Ievietots : 16 Novembrī 2010

Skatīts : 1470 reizes

Avots : http://www.apollo.lv/portal/panorama/articles/220595

Birkas : pin, norēķinātos, čeka, karti, parakstu, veikaliem, preci, kodu, maksājumu, maksājot

(Balsu nav)
"Ziņu Spice" rekomendē
  • Lietuvā nošauts vīrietis, kas ievainojis divus robežsargus

  • Kā uztaisīt ziepes? Gatavošana pa soļiem

  • Iemācies pavest īstu sievieti. I daļa

Komentāru pagaidām nav. Esi pirmais !
{display:none;}
Ziņu Spice neatbild par rakstiem pievienotajām lasītāju atsauksmēm, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot atsauksmes, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Ziņu Spice patur tiesības liegt rakstu komentēšanas iespēju, kā arī dzēst neatbilstošos komentārus.
Komentāru noformēšana

Kurš atsakās, tam nekas nav liegts. Uzspiesta atteikšanās pazemo un sarūgtina, bet pašgribēta - paceļ un šķīstī.
-- Mauriņa

Ginesa rekords? Iespējams, tālākie vārti futbola vēsturē

  • Visi aktuālie video
  • 22 Jūlijā vēsturē

    Cik daudz naudas mēnesī tērējat mobilā telefona sarunām?
    Atbildes: 75

    Turpinās cīņa ar un par pieminekļiem. Andreja Upīša pieminekļa liktenis šobrīd Rīgas domes rokās: to – pēc mākslinieka Ivara Drulles priekšlikuma – gatavojas pārzāģēt pa vertikāli. Nu tad – pārzāģēs vai nepārzāģēs? Šodien par to un citiem pieminekļiem runājam ar arhitektu Jāni Dripi un mākslas vēsturnieku Ojāru Spārīti.

    01 Novembrī 2024
    Elita Veidemane

    Tieši jautājumi par attiecībām (2.daļa)

    Esmu tik priecīga, ka pat nespēju izteikt laimi savā sirdī. Burvestības autors, kuru satiku tiešsaistē un kura e-pasta adrese ir (solution.temple@mail.com), man izteica atkalapvienošanās mīlestības burvestību. Un tā patiešām nostrādāja, redzot savu bijušo vīru atgriezušos mājās un atceļot šķiršanos.

    Komentē    helen
    19 Janvārī 2026, 14:11
    Ārstniecības augi Latvijā | Пик известий | Tiek izmantotas uCoz tehnoloģijas | Kinofilm@LV